Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Iris Apfel: Weekend Zenni z EYEconem Stylu

Iris Apfel. Po wpisaniu jej nazwiska w Google'u pojawiają się takie określenia, jak ikona stylu, legendarna twórczyni gustów, dynamiczna osobowość i supergwiazda sztuki. Mówiąc wprost, Iris to wielka sprawa. Jest znana ze swojego niezrównanego stylu, odważnych dodatków, charakterystycznych okularów, energicznego usposobienia i zamiłowania do indywidualizmu. W zasadzie Iris jest najlepszą przyjaciółką, matką chrzestną i życiową trenerką, którą wszyscy chcielibyśmy mieć wokół siebie.

Cały zespół Zenni był podekscytowany, kiedy rozeszła się wieść, że będziemy współpracować z kobietą, która wprowadziła okulary na mapę mody. Aby uczcić swoje setne urodziny, które nazwaliśmy rokiem Zentennial, Iris wybrała 100 swoich ulubionych oprawek Zenni, aby stworzyć kolekcję, która pomoże ludziom pokazać ich indywidualność.

Wszyscy w Zenni nie mogli się doczekać, aby usłyszeć o Iris - przez cały weekend sprawdzaliśmy, co u niej słychać. Jaka jest Iris na żywo? Magiczna.

Iris X Zenni Fotoksiążka

Iris uwielbia mawiać: "Więcej znaczy więcej, a mniej to nuda". Zarówno ta nowa kolekcja, jak i Iris, zdecydowanie nie są nudne. Pomyśleliśmy, że będzie zabawnie zabrać Was za kulisy i pokazać Wam kilka szczerych zdjęć z weekendowej sesji zdjęciowej Zenni z Iris. Enjoy!

Iris, wraz z Dilyarą z naszego zespołu merchandisingowego, osobiście wybrała 100 swoich ulubionych oprawek Zenni, które znajdą się w kolekcji Iris x Zenni.

"Myślę, że okulary są wspaniałym dodatkiem. Można od nich zacząć lub nimi skończyć, w zależności od tego, jaki jest strój."

Tylko kilka z ulubionych Zennis Iris... zobacz wszystkie jej wybory tutaj.

"Jeśli mam nosić okulary, będę nosić okulary".

Ciekawostka: wiele z "rekwizytów" użytych na planie pochodziło z domu Iris!

"Jestem wielką zwolenniczką dodatków. Tak. Nauczyła mnie tego moja mama. Zawsze powtarzam, że czciła ją na ołtarzu akcesoriów".

Iris z pluszowym misiem, którego wystylizował dla niej zespół Zenni. Tak bardzo jej się spodobał, że zapytała, czy mógłby pojawić się na niektórych zdjęciach.

"Dziękuję, jest piękny. Lubię mężczyzn, którzy noszą biżuterię".

Jako nocna sowa, Iris i zespół fotografowali do późnych godzin nocnych.

"A co z polka dot? Są takie zabawne!".

Zmiana stroju i Iris znów stanęła przed kamerą.

"Och, jestem taka podekscytowana. Wszystko jest takie piękne. Nie mogę uwierzyć w ceny."

I to by było na tyle. Czas się spakować i wracać do domu.

Chcesz więcej Iris? Obejrzyj nasz film przedstawiający kolekcję okularów Iris x Zenni.