Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Tydzień mody w San Francisco

Tydzień mody w San Francisco

Tydzień Mody w San Francisco był niesamowitym wydarzeniem, ponieważ innowatorzy w dziedzinie mody, technologii i projektowania - oraz najbardziej au courant blogerzy modowi - zebrali się, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenie "tylko w San Francisco".

Zenni nigdy nie przegapi takiego wydarzenia. Więc byliśmy tam, aby uczyć się, odkrywać i rejestrować wszystkie najnowsze ekscytujące trendy w modzie.W betonowych ścianach loftów SOMA fotografowie mody klikali, nagrywając blogerów, projektantów i techników dzielących się swoimi spostrzeżeniami na temat branży modowej.

Mistrzowie modowej blogosfery Natasha Lo i Anthony Rogers omówili swoje podejście do "ulicznej" części tematu. Uwielbialiśmy słuchać, jak opisują, w jaki sposób robią zdjęcia nieznajomym na ulicy, a opis Amy Roiland dotyczący współpracy z ludźmi ulicy, dając im aparaty fotograficzne, aby uchwycić ich wyjątkową perspektywę w charakterystycznych sesjach zdjęciowych, naprawdę nas zachwycił.Byliśmy szczególnie zachwyceni, gdy Natasha i Anthony odnieśli się do tego, czy możliwe jest zarabianie na życie ze swojej blogowej pasji, ponieważ odpowiedź brzmi "Tak".Musimy również szczególnie podziękować niektórym ekspertom w dziedzinie mody, których spotkaliśmy, a którzy pomogli uczynić tę noc wyjątkową: Owen Geronimo, Robyn Hagan Cain z RackedSF, Caroline Curran, Kelly Huibregtse, Rafael Cano i Lena Drozdova z LiveLoveModa & California Crown Clothing.

Podsumowując, było po prostu niesamowicie! Wspaniale było poznać was wszystkich, usłyszeć wasze historie, pośmiać się z wami, zajrzeć do waszych aplikacji, a zwłaszcza zobaczyć, jak świetnie wyglądacie w naszych okularach!Zdecydowanie wrócimy następnym razem i mamy nadzieję, że też się tam spotkamy!