Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Take Pride in Your Eyes

Take Pride in Your Eyes

Sezon na dumę w końcu nadszedł - ale zanim weźmiesz udział we wszystkich kolorowych paradach i festiwalach, porozmawiajmy o tym, jak możesz chronić swoje oczy przed szkodliwym działaniem słońca.

Zenni oferuje ponad 15 stylów tęczowych okularów, które nie tylko świetnie wyglądają jako okulary, ale również jako okulary przeciwsłoneczne.

Niezależnie od tego, jaki masz styl, Zenni ma to, czego szukasz. Tęczowe okulary Zenni są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na to, jaką część społeczeństwa reprezentujesz.

Właśnie otrzymałem moją pierwszą parę tęczowych okularów i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Zawsze byłem fanem klasycznego wyglądu aviatora, więc wybrałem tęczowe okulary aviator 2035929.

...i zaczynając od zaledwie $19.95, ta ramka jest łatwa w kieszeni!

To było proste, aby dodać mój własny pojedynczy recepta wizji i postanowiłem również włączyć tę ramę do okularów przeciwsłonecznych. Aby zmniejszyć jasny blask światła i chronić moje oczy podczas świętowania pod słońcem, wybrałem 1,50 Podstawowe soczewki polaryzacyjne za 32,99 dolarów, które zawierają powłokę antyzadrapaniową i ochronę przed promieniowaniem UV. Możesz zdecydować się na szare lub bursztynowe klasyczne odcienie soczewek, ale dlaczego nie przekształcić tych okularów w nastrój i wyróżnić się z niektórymi wspaniałymi soczewkami lustrzanymi za dodatkowe 19,95 USD? Z imponującym wyborem ośmiu lustrzanych odcieni, odszedłem od mojego typowego go-to indygo blue lub sky blue tint, i spróbowałem czegoś nowego. W tym sezonie dumy, poszedłem z rose gold dla uniwersalnego wyglądu, który paruje dobrze z wszystkim i utrzymuje mnie żywy i modny.

Wreszcie, byłem w stanie spersonalizować moją ramkę dodając unikalny grawer na świątyni. Za $3.95, dodałem prideinyoureyes dla wszystkich, aby zobaczyć. Ze wszystkimi moimi dodatkami, wydałam mniej niż 100 dolarów za naprawdę unikalną, spersonalizowaną parę tęczowych okularów po odliczeniu kosztów wysyłki i podatków.

Co o tym sądzicie? Czy wyglądam na gotową do sezonu Pride?

Bądźdumny ze swoich oczu i chroń je, zwłaszcza gdy jesteś na zewnątrz, bawiąc się na słońcu. Pamiętaj, że masz tylko dwoje oczu, więc dbaj o ich zdrowie, gdziekolwiek jesteś i sprawdź w Zenni, czy masz swoje własne stylowe tęczowe okulary!

Szczęśliwej dumy, wszyscy. I bądźcie bezpieczni!

Baldemar Torres ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Stanforda, a obecnie kontynuuje studia optometryczne na University of California Berkeley School of Optometry. Jest Trustee-Elect dla American Student Optometric Association, gdzie służy również jako lider grupy interesu Diversity, Equity and Inclusion.