Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Ułatwiony Dzień Matki: pomysły na prezenty dla każdej mamy

Dzień Matki już prawie nadszedł, a to oznacza, że nadszedł czas, aby znaleźć dla mamy idealny prezent, który pokaże jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. W tym roku myślimy nieszablonowo (i porzucamy zwykłe kwiaty i kartkę), dzięki pomysłom na prezenty od Zenni. Każdy z nich na pewno sprawi, że mama poczuje się jak milion dolarów, a Ty nie wydasz na to ani jednego miliona.

1. Dla babci:

Karta podarunkowa w ozdobnym etui na okulary

Czy Twoja mama ma trudności z zakupami? Ułatw sobie zadanie, kupując kartę upominkową Karta upominkowa Zenni. Jeśli szukasz prezentu dla dzieci, kup jedno z naszych etui na ramki i pozwól im ozdobić zewnętrzną stronę za pomocą brokatu i farb. Włóż kartę podarunkową do środka i prezent jest gotowy do wysłania.


2. Dla świeżo upieczonej mamy:

Dopasowany zestaw kolczyków i ramek

Bez względu na to, czy myślisz o swojej mamie, czy sama jesteś świeżo upieczoną mamą, nic nie sprawia takiego wrażenia, jak wspaniałe dodatki. Nasze zupełnie nowe pasujące do siebie acetatowe kolczyki i oprawki to doskonały pomysł na prezent dla każdej stylowej kobiety, która lubi pozostać w zgodzie z duchem czasu.


3. Dla mamy w podróży:

Walizka podróżna z okularami przeciwsłonecznymi

Dla mam, które uwielbiają podróżować (lub dużo podróżują w związku z pracą), pomóż im ochronić ich okulary w dobrym stylu dzięki naszemu etui podróżne deluxe. Pomieści ono sześć par okularów, a dzięki magnetycznemu zamknięciu i zapętlonej rączce można je bezpiecznie zapakować. Zrób krok dalej, dodając elegancką parę okularów przeciwsłonecznych do walizki.


4. Dla mamy majsterkowiczki:

Okulary ochronne z zatrzaskowymi osłonami

Jeśli Twoja mama jest mistrzynią rękodzieła lub uwielbia projekty domowe i ogrodowe, pomóż jej zadbać o bezpieczeństwo oczu. Nasza strona okulary ochronne są wyposażone w odczepianą osłonę bez recepty, która bezpiecznie przylega do oprawki, zapewniając wygodną ochronę zawsze, gdy jej potrzebuje.

Jeśli Twoja mama nie nosi okularów na receptę, wypróbuj parę naszych okularów przeciwsłonecznych bez recepty. okularów przeciwsłonecznych, soczewki blokujące światło niebieskie Blokzlub czytniki.