Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Pomysły na kostiumy dla osób w okularach

Nadszedł październik, a to oznacza rzeźbienie w dyniach, mnóstwo słodyczy i nieuniknione planowanie kostiumów. Chociaż wybieranie idealnego kostiumu ma być zabawą, może być frustrujące dla tych z nas, którzy noszą okulary na receptę.

Od strasznych po głupie, zebraliśmy nasze ulubione kostiumy na Halloween dla całej rodziny. Przewiń w dół, aby znaleźć swój nowy ulubiony strój na Halloween.

Kostium DIY: Straszne pajęcze oprawki

Te łatwe do zrobienia okulary w kształcie pająków to doskonały kostium i dodatek w jednym. Wszystko, czego potrzebujesz, to para okulary przeciwsłonecznekilka elementów do zrobienia i trochę strasznej inspiracji.

Potrzebne materiały: Zenni duże, okrągłe, czarne okulary przeciwsłoneczneczarne lub w różnych kolorach na Halloween, biała farba i pistolet do klejenia na gorąco.

Kostium grupowy: Świecące figurki patyczaków

Nie mówimy, że stworzyliśmy nasze świecące w ciemności okulary z myślą o tym kostiumie, ale są one idealnym dodatkiem, który sprawi, że będziesz świecić.

Potrzebne materiały: czarny golf, czarne spodnie, czarne buty, okulary Zenni glow-in-the-dark-glassesświecące patyczki, pistolet do klejenia na gorąco lub taśma klejąca.

Klasyczny kostium dla dzieci: Gdzie jest Waldo

Ponadczasowy urok pary okrągłe okulary i tych czerwonych marynarskich pasków na pewno roztopi serca i pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii na przebieranie dziecka na Halloween.

Potrzebne materiały: Okrągłe czarne okulary dziecięce Zennikoszulka w czerwone paski, biało-czerwone pończochy, drewniana laska, brązowe buty.

Kostium "antykostiumowy": Koleś

Jeśli chcesz, aby atmosfera była bardzo swobodna, prawdopodobnie odnajdziesz swoją błogość w wytartym szlafroku i ciemnych okularach przeciwsłonecznych jak Koleś. A ponieważ większość z tych rzeczy masz już w szafie, noszenie ich razem technicznie nie będzie oznaczało, że jesteś w kostiumie.

Potrzebne materiały: Prostokątne okulary przeciwsłoneczne Zenniszorty z bawełny, podkoszulek, rozpięty szlafrok, gumowe sandały z odkrytymi palcami.

Uwielbiamy też oglądać Twoje kreatywne kostiumy! Oznacz @zennioptical na swoich zdjęciach z Halloween.