Strona główna > Dobór i użytkowanie soczewek > Zenni wprowadza kolekcję "Iris Apfel Zentennial Collection", zaprojektowaną przez samą ikonę stylu z okazji jej setnych urodzin.

Nowa kolekcja okularów jest już dostępna wyłącznie na Zenni.com/Iris

NOVATO, Calif.-(BUSINESS WIRE)-Zenni, lider sprzedaży detalicznej okularów online, ogłosiło dzisiaj wprowadzenie nowej kapsuły okularów "Iris Apfel Zentennial Collection", zaprojektowanej wyłącznie dla Zenni przez uwielbianą ikonę mody, światowej sławy miłośniczkę okularów i samozwańczą "geriatryczną gwiazdę" Iris Apfel. Kolekcja Iris Apfel Zentennial Collection obejmuje pięć modeli oprawek, które, jak przystało na styl Apfel, utrzymane są w jasnych barwach i odważnych wzorach, z przyciągającymi uwagę kocimi oczami, okrągłymi i kwadratowymi kształtami.

Po majowej premierze kolekcji Iris Apfel Edit, stworzonej przez Apfel dla uczczenia jej pierwszych 100 lat życia, nowa kapsuła kontynuuje obchody zbliżających się setnych urodzin Apfel, ale z nowymi modelami zaprojektowanymi przez Apfel, których ceny zaczynają się już od 45,95 dolarów. Kolekcja Iris Apfel Zentennial Collection obejmuje 12 oprawek w wygodnych do noszenia, żywych kolorach, takich jak cerulean, Serengeti, szmaragdowa zieleń, mozaika, czerwień i inne. Każda z oprawek może być spersonalizowana za pomocą różnych soczewek, w tym chroniących przed światłem niebieskim soczewek Blokz®, które mogą być dodane do każdej pary już od 16,95$. Wszystkie oprawki są również dostępne jako okulary przeciwsłoneczne, progresywne, do czytania i inne.

"Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Iris powierzyła nam swój talent i pasję do projektowania okularów milionom swoich fanów, a także naszym klientom Zenni, którzy pragną wcielić się w swoją wewnętrzną Iris i wznieść toast za nią w roku jej stulecia" - powiedziała Michelle Ticknor, Head of Lifestyle and Social Impact Partnerships w Zenni. "Mamy nadzieję, że kolekcja Iris Apfel Zentennial Collection zainspiruje ludzi do odnalezienia własnego, niepowtarzalnego stylu i zabawy z okularami. Mimo, że jest to ultra-luksusowa kolekcja Zenni, to jej cena pozwala naszym klientom na stworzenie garderoby okularowej pasującej do każdego nastroju, pasji i palety kolorów."

Kreatywni i projektanci Zenni pracowali bezpośrednio z Apfel w jej domu w Palm Beach, Fla, aby zaprojektować kapsułę. Iris użyczyła inspiracji do zaprojektowania kapsuły, dzieląc się zabytkowymi oprawkami ze swojej kolekcji, ulubionymi dziełami sztuki, biżuterią, tekstyliami i odzieżą ze swojej osobistej kolekcji. Każda ramka w kolekcji Iris Apfel Zentennial Collection zawiera również ekskluzywne etui i ściereczkę zaprojektowane przez Apfel, które upamiętniają jej setne urodziny.

"Myślę, że ważne jest, aby być oryginalnym i wiernym sobie. W dzisiejszych czasach ludzie są tak bardzo podobni, jeśli chodzi o styl, że może to być nudne!" - powiedziała Iris Apfel. "Starałam się wnieść swój mały wkład w stworzenie okularów, które mogą zmienić nastrój ludzi i pomóc im wyrazić ich prawdziwą indywidualność. Cieszę się, że mogę dać klientom Zenni ten prezent i mam nadzieję, że dzięki niemu ludzie będą mogli bezkompromisowo celebrować swój osobisty styl, ponieważ każdy może być ikoną stylu."

Jest to pierwsza kapsuła zaprojektowana przez Apfel w ramach jej wieloletniego, ekskluzywnego partnerstwa z Zenni. Kolejne kapsuły zostaną ogłoszone w tym sezonie świątecznym, na początku 2022 roku na Walentynki i kolejne dni. Kampania została ponownie zrealizowana przez znanego fotografa mody Ruvén Afanador i zawiera look book z dodatkowym opisem i szczegółami dotyczącymi każdego z modeli w tej kapsule.

Współpraca Iris X Zenni jest najnowszym, modowym przedsięwzięciem Zenni, po tym jak marka nawiązała współpracę z aktorką, producentką i posiadaczką okularów Rashidą Jones oraz projektantką mody Cynthią Rowley.

Zenni zorganizuje również specjalny konkurs na Instagramie 31 sierpnia, zachęcając fanów do przyjęcia swojego #InnerIris, aby mieć szansę na wygranie nagród podpisanych przez Iris Apfel oraz okularów z kolekcji Iris Apfel Zentennial Collection. Więcej informacji na temat kolekcji Iris Apfel Zentennial Collection można znaleźć na stronie Zenni.com/Iris. Aby śledzić Iris X Zenni i być na bieżąco z zabawą, śledźcie ją na portalach społecznościowych: @Zennioptical, #IrisXZenni oraz na Instagramie, Facebooku, Twitterze i TikTok Iris Apfel.

O Zenni

Zenni jest pionierem w branży okularów online od 2003 roku, z misją uczynienia okularów na receptę przystępnymi cenowo i dostępnymi dla każdego. Zenni, z siedzibą w San Francisco Bay Area, oferuje mężczyznom, kobietom i dzieciom swobodę wyrażania swojego osobistego stylu poprzez wysokiej jakości okulary korekcyjne i ochronne, zaprojektowane z wyczuciem mody i niesamowitą selekcją. Z kompletnymi okularami korekcyjnymi, których ceny zaczynają się już od 6,95$, a średnio wynoszą nieco ponad 40$, firma wprowadziła ogromny zamęt cenowy w tradycyjnym modelu sprzedaży detalicznej. Z ponad 40 milionami oprawek sprzedanych na całym świecie, para okularów Zennis jest w posiadaniu każdego kraju na świecie. Zenni jest dumne z tego, że jest wyłącznym partnerem Iris Apfel, a także oficjalnym partnerem okularów San Francisco 49ers, Boston Red Sox, Call of Duty League oraz Chicago Bulls. Zenni współpracowało już wcześniej z aktorką i producentką Rashidą Jones, projektantką mody Cynthią Rowley oraz projektantami okularów Coco & Breezy w ramach ekskluzywnych kampanii. Więcej informacji można znaleźć na stronie Zenni.com/Press.

O Iris Apfel

Określana mianem "najstarszej żyjącej nastolatki na świecie", Iris Apfel wyrobiła sobie ikonę w elitarnej sferze mody. Z zawodu Iris pracowała jako projektantka wnętrz, zajmując się projektami renowacji wystroju wnętrz, między innymi w Białym Domu, w którym pracowało dziewięciu prezydentów. Mając 98 lat, Iris wydała autobiograficzną kolorowankę zatytułowaną IRIS The Coloring Book, która zawiera szesnaście stron kapryśnych rysunków i dowcipnych powiedzonek z wielu lat życia ulubienicy mody. W 2018 roku Iris wydała również książkę IRIS APFEL: ACCIDENTAL ICON, MUSINGS OF A GERIATRIC STARLET. Iris ma obecnie kapsułową kolekcję mody w HSN i sprzedaje artykuły do domu wyłącznie z Grandin Road. Poza wystawami i kolekcjami Iris jest profesorem wizytującym na Uniwersytecie Teksańskim w Austin. Ostatnio w nowojorskiej siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych otrzymała specjalną nagrodę Women Together podczas 12. dorocznej gali Women Together. Iris dzieli swój czas między Nowym Jorkiem a Palm Beach. W 2015 r. straciła swojego wieloletniego ukochanego i 67-letniego partnera, Carla Apfela.